Pizza House Kráľovský Chlmec: donáška jedla a široké menu 28 cm pizzí

Vitajte v komplexnom sprievodcovi Pizza House v Kráľovskom Chlmci. Cieľom tohto článku je poskytnúť detailné informačné údaje o menu, otváracích hodinách, donáškovej službe a ďalších užitočných detailoch, aby ste si mohli naplánovať vašu návštevu alebo objednávku pizze. História a TradíciaPizza House sa pýši dlhoročnou tradíciou, ktorá siaha až do roku 2012. Za tie roky si získala povesť kvalitnej pizze a spoľahlivej donáškovej služby. Táto dlhá história je dôkazom ich záväzku voči zákazníkom a kvalite ich produktov. Spoločnosť Pizza House Bc. Tamás Varga eštok je registrovaný obchodník v okrese Michalovce, číslo živnostenského registra: 840-19956, register: 46839569. Výber gastronómie v Kráľovskom Chlmci je už dlhé roky neodmysliteľne spätý s podnikom Pizza House, ktorý od roku 2012 ponúka zákazníkom tradičné aj originálne chute pravej pizze.

Adresa, kontakt a otváracie hodiny

Pizza House sa nachádza na adrese Mierová 1 a Hlavná 712, Kráľovský Chlmec 07701. Môžete zavolať na telefónne číslo 0944644700 alebo +421 905 262 067 a objednať si pizzu priamo u nich. Otváracie hodiny sú nasledovné: Pondelok - Nedeľa: 10:00 - 22:00 (Nedeľa zatvorená). Pozor na prípadné zmeny otváracích hodín počas sviatkov.

Donáška a dostupnosť

Donášková služba Pizza House ponúka donášku pizze v Kráľovskom Chlmci a v blízkom okolí. Donáška je rýchla a spoľahlivá, s cieľom doručiť pizzu horúcu a čerstvú. Podnik je oceňovaný nielen vďaka širokej ponuke jedál inšpirovaných talianskou kuchyňou, ale aj spoľahlivosti donášok. Čas doručenia sa obvykle pohybuje v rozmedzí 30-60 minút a závisí od vyťaženosti reštaurácie a vzdialenosti.

Oblasti donášky a ako objednať

  • Online cez Bistro.sk: pre prehľadné menu a jednoduché zadanie objednávky.
  • Telefonicky: 0944644700 alebo +421 905 262 067.
  • Osobne: na adrese Hlavná 712, Kráľovský Chlmec 07701 (ak je možnosť objednávky so sebou).

Menu pizza 28 cm - detailné informácie a ceny

Pizza House ponúka výber pizzí s priemerom 28 cm. Nižšie sú uvedené názvy, zloženie a cena v eurách pre jednotlivé druhy, pričom aj váhy a cena za kilogram sú uvedené v zozname:

  1. Pizza Margherita 28 cm - paradajkový základ, syr Mozzarella; váha 0,46 kg; cena 8,70 €/kg; celková cena 3,70 €.
  2. Pizza Šunková 28 cm - paradajkový základ, šunka, syr Mozzarella; váha 0,56 kg; cena 8,93 €/kg; celková cena 4,70 €.
  3. Pizza Salámová 28 cm - paradajkový základ, saláma, syr Mozzarella; váha 0,56 kg; cena 8,93 €/kg; celková cena 4,70 €.
  4. Pizza Kukuricová 28 cm - paradajkový základ, šunka, kukurica, syr Mozzarella; váha 0,66 kg; cena 8,33 €/kg; celková cena 5,30 €.
  5. Pizza Hawai 28 cm - paradajkový základ, šunka, ananás, syr Mozzarella; váha 0,66 kg; cena 8,33 €/kg; celková cena 5,30 €.
  6. Pizza Šampiňóny 28 cm - paradajkový základ, šunka, šampiňóny, syr Mozzarella; váha 0,64 kg; cena 8,59 €/kg; celková cena 5,30 €.
  7. Pizza Diabolo 28 cm - paradajkový základ, saláma, pikantná saláma, feferónky, syr Mozzarella; váha 0,61 kg; cena 10,49 €/kg; celková cena 5,90 €.
  8. Pizza Capri 28 cm - paradajkový základ, šunka, kukurica, šampiňóny, syr Mozzarella; váha 0,63 kg; cena 9,52 €/kg; celková cena 5,80 €.
  9. Pizza Quattro 28 cm - paradajkový základ, štyri druhy syra, oregano; váha 0,61 kg; cena 10,66 €/kg; celková cena 5,80 €.
  10. Pizza Vegetariánska 28 cm - paradajkový základ, kukurica, paradajky, paprika, šampiňóny, brokolica, syr Mozzarella; váha 0,71 kg; cena 8,45 €/kg; celková cena 6,50 €.
  11. Pizza Bacon 28 cm - smotanovo-cesnaková základ, pikantná saláma, slanina, šampiňóny, syr Mozzarella; váha 0,64 kg; cena 10,16 €/kg; celková cena 6,00 €.
  12. Pizza Brokolicová 28 cm - paradajkový základ, brokolica, šunka, syr Mozzarella; váha 0,62 kg; cena 8,87 €/kg; celková cena 5,50 €.
  13. Pizza Tuniaková 28 cm - paradajkový základ, tuniak, olivy, cibuľa, syr Mozzarella; váha 0,65 kg; cena 9,23 €/kg; celková cena 5,50 €.
  14. Pizza Bryndzová 28 cm - smotanovo-cesnaková základ, bryndza, slanina, cibuľa, syr Mozzarella; váha 0,54 kg; cena 10,19 €/kg; celková cena 5,30 €.
  15. Pizza Kuracia 28 cm - paradajkový základ, kuracie prsia, kukurica, fazuľa, syr Mozzarella; váha 0,66 kg; cena 9,39 €/kg; celková cena 5,90 €.
  16. Pizza Farmer 28 cm - paradajkový základ, saláma, slanina, šampiňóny, cibuľa, klobása, syr Mozzarella; váha 0,69 kg; cena 10,87 €/kg; celková cena 7,00 €.
  17. Pizza Luigi 28 cm - paradajkový základ, kuracie prsia, klobása, feferónky, syr Mozzarella; váha 0,58 kg; cena 10,86 €/kg; celková cena 5,80 €.
  18. Pizza Royal Cheese 28 cm - paradajkový základ, saláma, slanina, syr Camembert, paprika, kukurica, syr Mozzarella; váha 0,78 kg; cena 9,36 €/kg; celková cena 6,90 €.
  19. Pizza Vandal 28 cm - paradajkový základ, saláma, klobása, feferóny, paradajky, syr Niva, šampiňóny, syr Mozzarella; váha 0,71 kg; cena 10,28 €/kg; celková cena 6,90 €.
  20. Pizza Fiesta 28 cm - smotanovo-cesnaková omáčka, šunka, brokolica, kukurica, olivy, šampiňóny, syr Mozzarella; váha 0,80 kg; cena 9,25 €/kg; celková cena 6,90 €.
Obrázok zobrazuje výber pizzí 28 cm z ponuky Pizza House Kráľovský Chlmec

Okrem pizze - ďalšie možnosti a služby

Pizza House ponúka aj ďalšie jedlá a sezónne špeciality a môže ponúkať aj cestoviny, šaláty alebo dezerty. Pre presný prehľad aktuálnej ponuky je najlepšie navštíviť online menu alebo kontaktovať reštauráciu. Donášková služba je rýchla a spoľahlivá, čo umožňuje využiť donášku domov.

Recenzie a hodnotenia

Pizza House má pozitívne recenzie na portáli Bistro.sk - hodnotenie 4,9 z 5, čo svedčí o ich kvalite a spokojnosti zákazníkov. Zákazníci chvália rýchlu donášku, výbornú chuť pizze a príjemný personál. Miroslava hodnotila službu dňa 12.05.2023. Tieto odkazy potvrdzujú dlhotrvajúcu prítomnosť na trhu, kvalitu servisu a dôveru medzi podnikateľom a hosťami.

Pre koho je Pizza House ideálna?

Pizza House je ideálna pre rodiny, ktoré chcú vychutnať pizzu v pohodlí domova, skupiny priateľov hľadajúce rýchle a chutné jedlo, a jednotlivcov, ktorí nemajú čas variť. Je vhodná pre každého, kto má rád kvalitnú pizzu.

Tipy pre objednávanie

  • Odporúčame objednávať online cez Bistro.sk pre prehľadné menu a jednoduché zadanie objednávky.
  • Overte si otváracie hodiny a oblasti donášky.
  • Pri telefonickej objednávke si pripravte zoznam vybraných pizzí.
  • Pri online objednávke skontrolujte zadané údaje a adresu.

Tajná história pizze | Epicurious

Prípadné doplňujúce informácie

Zdroj dát a mapové údaje pochádzajú z OpenStreetMap a Freemap Slovakia; fotografie sú z galérie freemap.sk a wikipédie. Výškový profil trás je z SRTM. Sprievodca obsahuje aj register spoločnosti a kontaktné údaje, ktoré sú dôležité pre zákazníkov pri objednávaní a donáške.

tags: #kralovsky #chlmec #donaska #jedla